Kultura wypożyczania motocykli w Polsce jeszcze raczkuje i tak naprawdę ilość porządnych wypożyczalni motocykli w całym kraju nie powala na kolana. Cóż, wypożyczanie motocykla, to dla wielu nadal ryzyko i egzotyka, ale czy naprawdę tak powinno być? Postanowiliśmy spisać kilka zalet, które naszym zdaniem powodują, że wypożyczanie motocykla jest atrakcyjne.

Koszty

Na pierwszy rzut oka wypożyczenie motocykla wydaje się drogie i ryzykowne. Przecież możesz zniszczyć motocykl, a poza tym musisz zapłacić za wypożyczenie. Czy zatem się to opłaca? To zależy od punktu widzenia.

Przeciętny, niezbyt napalony na jazdę motocyklista pokonuje rocznie 3-4 tysiące kilometrów. Żeby kupić motocykl musi wyłożyć kwotę X, zorganizować miejsce garażowe, zadbać o stan techniczny czy wykupić OC. Jeśli podliczymy te wszystkie koszty, może okazać się, że wypożyczanie motocykli jest tańsze!

Bezpieczeństwo

Wypożyczając motocykl w wypożyczalni Jack’s Motorcycles Rent & Travel masz pewność, że bierzesz sprzęt ubezpieczony, z ważnym przeglądem i przede wszystkim sprawny technicznie. O nasz sprzęt dbają najlepsi spece od motocykl Harley-Davidson w Warszawie, więc nie ma ryzyka, że coś pójdzie nie tak. W przypadku, gdy jeździsz motocyklem rzadko i od dzwona zaglądasz do serwisu nie masz pewności, że układ hamulcowy ma świeży płyn, opony nadal trzymają się podłoża tak jak pół roku temu, bateria jest sprawna, a sam motocykl zawsze dowiezie Cię na miejsce. Oczywiście w przypadku wypożyczonego motocykla zawsze istnieje ryzyko, że stanie się coś niezaplanowanego, ale nasi ludzie pojawią się w mig. Więc nie ma co się martwić!

Doświadczenie

Wypożyczając motocykl zbierasz cenne doświadczenie, które będzie procentować przy zakupie kolejnego motocykla. Możesz bez zobowiązania przetestować kolejne sprzęty i dowiedzieć się, czy na pewno ten wymarzony jednoślad spełni Twoje oczekiwania i czy przypadkiem nie jest przerostem formy nad treścią. Dzięki testom kupujesz świadomie!Wypożyczalnia Jack's Motorcycle Rent & Travel, Warszawa

Poza tym korzystając z usług naszej wypożyczalni możesz dorwać motocykl, którego nigdy byś nie kupił, a być może nigdy byś się nie przejechał. Czasami zasmakowanie czegoś na co do tej pory nigdy nie mieliśmy ochoty wynika z niewiedzy i braku doświadczenia. Być może odkryjesz swoją nową pasję? Nowe marzenie?

Czas i lokalizacja

Masz problem ze swoim motocyklem lub nie masz go w ogóle? Wypożyczenie motocykla trwa dosłownie kilka sekund. Dzwonisz, rezerwujesz, przychodzisz do naszej siedziby i odjeżdżasz motocyklem. To bardzo proste. Jeżdżąc jednośladem w Warszawie unikasz korków i żyjesz lepiej. Poza tym nasza firma znajduje się w bliskim sąsiedztwie lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Od poziomu przylotów to raptem 10 minut spacerem na nogach. Przylot do stolicy Polski będzie jeszcze przyjemniejszy!

Dlaczego Jacks’ Motorcycles?

Przede wszystkim w naszej wypożyczalni znajdziesz całą gamę motocykli marki Harley-Davidson. Od lekkich sportsterów – idealnych do miasta, aż po potężne cruisery w stylu Road King. Wszystkie motocykle zanim wyjedziesz na drogę są sprawdzane w najdrobniejszym calu przez naszych mechaników. Poza tym stale odświeżamy naszą flotę, więc możesz pojeździć praktycznie nowymi motocyklami. Nie znaczy to, że nie znajdziesz u nas klasycznych, dobrych Harasów z dawnych lat. Do wyboru do koloru!

Nowe znajomości

Jazda motocyklami Harley-Davidson to coś więcej niż wiatr we włosach. To cała kultura motocyklowa, która jest jedyna w swoim rodzaju. Ciężko to opisać i ciężko to zrozumieć jeżeli nie miałeś nigdy nic wspólnego z tymi motocyklami. Być może wypożyczenie motocykli sprawi, że wpadniesz jak śliwka w kompot, poznasz nowych ludzi, którzy pewnie szybko staną się przyjaciółmi, a Ty będziesz podróżować na motocyklu (nie koniecznie swoim) z ogromnym uśmiechem na twarzy!

Jack's Motorcycle photo Tobiasz Kukieła