Zloty motocyklowe to jedna z tych rzeczy, bez których ciężko jest nam wyobrazić sobie nasz motocyklowy świat. To idealna okazja do spotkania się i porozmawiania z innymi motocyklistami, a poza tym doskonała szansa do wzięcia udziału w świetnej zabawie!

Tym razem pojawiliśmy się na zlocie motocyklowy VETRIDERS 2019, czyli XVI Zlocie Lekarzy Weterynarii na motocyklach. A tam szkolenia, dobra zabawa, koncerty, możliwość pojeżdżenia po torze czy wycieczki motocyklowe! Tego typu imprezy idealnie wpisują się w to czym zajmujemy się na co dzień. Bo czy umiecie wyobrazić sobie dobrą zabawę bez motocykla? Ok, to jest możliwe, ale z motocyklem to zdecydowanie fajniejsze!

 Jak się o tym przekonać nie posiadając motocykla? Najlepiej wpaść do naszej siedziby, wypożyczyć sprzęt i sprawdzić to “organoleptycznie” Właśnie dlatego na zlot wybraliśmy się z całym kramem! Dzięki temu każdy miał okazję przekonać się dlaczego warto jeździć na motocyklach Harley-Davidson i dlaczego warto je wypożyczyć! Poza tym zlotowicze mogli się przekonać, dlaczego warto wybrać się z Jack’s Motorcycle Rent & Travel na wyprawę motocyklową! Jeżeli nie miałeś okazji wziąć udziału w zlocie, to wystarczy, że obejrzysz poniższy film!

 ,
Poza tym na zlotowiczów czekały świetny gry i zabawy integracyjne, grill oraz koncerty –  jednym słowem zabawa do białego rana! Żeby tego było mało wszyscy zlotowicze mogli wziąć udział w zwiedzaniu Muzeum Przemysłu Hutniczego i Przemysłu Maszynowego w Chlewiskach. Jak widzicie na tej imprezie każdy mógł znaleźć coś dla siebie! To cieszy! Czekamy zatem na kolejną edycję tej wyjątkowej imprezy. Śledźcie pilnie sprzedaż biletów, bo ta jest naprawdę mocno ograniczona!

Już niebawem kolejne imprezy, na których na pewno się pojawimy! Szczegóły wkrótce!