145 Nm mocy i 304 kilogramy masy poza tym totalnie odjechany wygląd i doskonałe możliwości jezdne. Przedstawiamy Wam kolejny motocykl, nowość w ofercie naszej wypożyczalni: Oto Harley Davidson Fat Boy!

Sama nazwa może mylić. W tym przypadku możemy zdecydowanie mówić o muskularnym motocyklu, pełnym werwy i wigoru! Harley Davidson Fat Boy to motocykl zupełnie inny niż te, które obecnie mogłeś znaleźć w naszej flocie i bardzo dobrze! Dzięki obecności tego motocykla nasza oferta staje się jeszcze bardziej urozmaicona!

Amerykański producent, projektując ten model podstawił na styl i osiągi. Z jednej strony ten sprzęt wydaje się masywny, to za sprawą pełnych kół i niesamowicie szerokich opon – w Fat Boyu znajdziemy tylne koło o szerokości 240 mm i przednie o grubości 160 mm. Ten wynik potrafi zrobić wrażenie. Nigdy dotąd amerykanie nie stosowali tak szerokich opon w osi przedniej! Pozostając przy stylu nie sposób pominąć tego co dla wielu osób jest wyznacznikiem dobrego stylu marki Harley-Davidson, a więc chromów. W tym przypadku mamy piękne, satynowe chromy, które zdecydowanie nadają tej maszynie dobrego charakteru i powodują, że naprawdę ciężko przejść koło tego sprzętu nie zwróciwszy na niego uwagi.

Fat Boy, garść wiedzy technicznej

Przejdźmy jednak do kwestii walorów jezdnych. Tutaj dzieje się naprawdę dużo. Fat Boy charakteryzuje się niezwykłą sztywnością i doskonałym prowadzeniem. A to za sprawą, po pierwsze: nowego i lżejszego zawieszenia, opartego o system cardridge oraz zmodyfikowanej ramy Softail, która teraz jest lżejsza i jeszcze sztywniejsza.  W ramie znajduje się silnik o pojemności 114 cali (1745 cm3), który teraz reaguje jeszcze lepiej na polecenia przepustnicy niż było to w przypadku poprzedniej generacji. Jednostka generuje moc na poziomie 145 Nm. Całość dopełnia reflektor LED typu Signature. Trzeba przyznać, że inżynierowie dopracowali wygląd nowego Fat Boya.

Fat Boy, który od teraz znajduje się w ofercie naszej wypożyczalni to zdecydowanie motocykl na poszukującego wolności indywidualisty. Ten sprzęt doskonale sprawdzi się w mieście oraz w trakcie niezobowiązujących wycieczek poza nim. To totalne klasyczny motocykl, który nigdy Cię nie zawiedzie i będzie doskonałym kompanem Twoich podróży.

Już teraz możesz wypożyczyć naszego Fat Boya i sprawdzić jaki tak naprawdę jest ten model. Przekonaj się sam!