Wypożyczenie motocykla jeszcze nigdy nie było takie łatwe! Wpadasz do naszej siedziby (ul.17 Stycznia 39 w Warszawie), wybierasz motocykl i kilka minut później wyjeżdżasz gdziekolwiek chcesz! Warszawa z pokładu motocykla Harley-Davidson wygląda jeszcze lepiej!

Wypożyczalnia motocykli Jack’s Motorcycle Rent & Travel znajduje się w bliskim sąsiedztwie lotniska Chopina w Warszawie. Zatem jeżeli właśnie przyleciałeś do Warszawy, to nie musisz się martwić o wypożyczenie motocykla. Na miejscu czeka na Ciebie fachowa obsługa, świeże jednoślady, serwis i możliwość doposażenia Twojego ubioru o niezbędne elementy.

Jakość to podstawa!

Dlaczego warto skorzystać z naszych motocykli? Przede wszystkim wypożyczalnia motocykli Jacks’s Motorcycle Rent & Travel dysponuje świeżą i niezniszczoną flotą jednośladów. Posiadamy w naszej ofercie różnorodne motocykle Harley-Davidson, tak aby każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Bez znaczenia czy jesteś początkującym motocyklistą, czy Harlejowym wyjadaczem, zaproponujemy Ci motocykl, który bez wątpienia spełni Twoje oczekiwania. A jeżeli lubisz poznawać nowe horyzonty, to wiedz, że już niebawem w naszej ofercie pojawi się motocykl elektryczny marki Harley-Davidson, Live Wire. Musisz go przetestować!

Każdy z motocykli, który oferujemy jest świeży i zadbany. Każdy sprzęt między kolejnymi wyjazdami jest sprawdzony i dokładnie przetestowany przez naszych mechaników. Wiemy, że jazda motocyklami Harley-Davidson to prawdziwe święto dla fanów motoryzacji i nie chcemy, aby jakikolwiek przypadek popsuł radość z jazdy, dlatego kładziemy ogromny nacisk na przygotowanie motocykli, a wszystkie elementy kontrolujemy z ogromną pieczołowitością.

Wypożycz motocykl w Warszawie

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób, które nie posiadają swojego motocykla, a chcą przekonać się jak wartościowa jest jazda Harley-Davidsonem oraz do osób, które od lat podróżują tymi motocyklami po całym świecie. Wypożyczenie motocykla daje Ci szansę pojawienia się w Warszawie bez swojego ukochanego jednośladu i w ciągu kilku chwil wypożyczenia motocykla, którym bez problemu zwiedzisz całą Warszawę, a nawet kraj. Nie musisz używać przyczepy, transportować motocykla z drugiego końca świata. Wystarczy jeden telefon i po problemie!

Informacje na temat dostępnych motocykli znajdziesz tutaj!