Wypożyczalnia motocykli to nie tylko doskonała opcja przejażdżkę motocyklem w czasie suszy – kiedy nie masz swojego sprzętu. To doskonała możliwość przetestowania motocykla przed zakupem. Przecież te kilka testowych godzin, które zapewniają salony sprzedaży, czy raptem kilka kilometrów kiedy kupujesz motocykl używany nie są wystarczające. Wypożyczalnia motocykli wydaje się zatem dobrym rozwiązaniem.

Heritage Softail. Warto spróbować

Heritage Softail to klasyka czystej formy. Nie znajdziemy tutaj fajerwerków stylistycznych czy arcyskomplikowanych rozwiązań technologicznych. To surowy motocykl z krwi i kości, nawiązujący do najlepszych tradycji marki Harley-Davidson. Ten sprzęt doskonale sprawdzi się w turystyce: za sprawą tylnych sakw, wysokiej szyby oraz niezwykle dopracowanej pozycji za kierownicą. Głębokie błotniki i wcześniej wspomniana szyba ochronią Cię przed złymi warunkami drogowymi co na pewno docenisz podczas dłuższych wojaży. W trakcie dłuższych wycieczek docenisz również oparcie (dla kierowcy oraz pasażera).

 

Czy jest to zatem motocykl tylko turystyczny? Zdecydowanie nie. Jesteśmy pewni, że gabaryty nie onieśmielą Cie podczas porannej przejażdżki przez Warszawę czy inne duże miasta, a dynamika oraz dźwięk silnika sprawią, ze droga z domu do pracy będzie czystą przyjemnością! Wszystko dzięki doskonałej równowadze i wyważeniu tego jednośladu.
W ramie tego klasycznego motocykla znajdziesz silnik o pojemności 103 cali czyli 1690 ccm. Jednostka generuje moc na poziomie 87 KM – co daje bardzo duży komfort jazdy w trakcie wyprzedzania czy jazdy po autostradach. Nie zawsze jednak moc maksymalna gra kluczową rolę. Tutaj również nie będziesz zawiedziony: 130Nm przy 2750rpm to wynik naprawdę niezły, prawda?

Wypożycz motocykl Harley-Davidson już teraz!

Heritage Softail czeka na Ciebie w Polsce (Warszawa) od maja do września, a poza sezonem ten sam motocykl dorwiesz w Hiszpanii (październik-kwiecień). Bez znaczenia, który termin wybierzesz i miejsce do jazdy – możesz być pewien, że nasze motocykle są niezniszczone i zawsze doskonale przygotowane do jazdy. Dbamy o Twój wolny czas!