Przedstawiamy Wam naszą flotę! W tym i w kolejnych kilku artykułach postaramy się przybliżyć obrazy motocykli, które znajdują się w ofercie Jack’s Motorcycle Rent & Travel. Zaczynamy od turysty z krwi i kości. Przed Wami Harley-Davidson Street Glide S!

Nasz Street, to motocykl pochodzący z roku 2017. Motocykl wyposażony jest w silnik o pojemności 107 cali Milwaukee-Eight (1745 cm3). Jednostka generuje moc na poziomie 66 kW (90 KM) i daje bardzo duże możliwości turystyczne, szczególnie za sprawą niezwykłego momentu obrotowego, a to doceni każdy fan górskich wycieczek. Poza tym ten HDek doskonale sprawdzi się w trakcie dynamicznej autostradowej jazdy, a to za sprawą nie tylko dużego silnika, ale również porządnej i czaszy przedniej, która doskonale chroni od wiatru i pozwala rozkoszować się muzyką, wydobywającą się z głośników!

Street Glide to wariacja motocykla miejskiego z turystyką. Pewnie dla wielu zabrzmi to jak szaleństwo, ale co w tym jest. Wielka owiewka przednia chroni kierowcę, ale nie jest nadto wydmuchana. Smukły, baggerowy tył tylko wzmaga poczucie, że nie jest to typowy turystyk – oczywiście kiedy zdejmiesz tylne oparcie wraz z bagażnikiem. Szykujesz się na wyjazd z pasażerką? Wystarczy dać nam wcześniej znać, a motocykl będzie wyposażony w oparcie i bagażnik – przecież komfort Twojej drugiej połowy jest równie ważny!

Poza tym spalanie tak wielkiego silnika potrafi zaskoczyć. Nasi klienci nie raz chwalili się, że Street Glide spalił im niecałe 6l/100! Wynik, przyznajcie doskonały!

Turystyka? Ten sprzęt w ma to w swoim DNA!

Niezwykle wygodna pozycja za kierownicą pozwala na pokonywanie, każdego dnia, wielu kilometrów bez uszczerbku dla zdrowia i komfortu. Sprzęt został wyposażony w bardzo rozbudowany system multimedialny: jadąc możesz nawigować, korzystając z GPS, słuchać muzyki (po sparowaniu ze smartfonem) czy słuchać radia – motocykl posiada własną antenę FM! To nie koniec. Obsługa systemu jest bajecznie prosta i nie musisz się martwić, o to że poruszanie się po skomplikowanym MENU będzie Cię rozpraszać.

Poza tym na pokładzie znajdziesz pełny zestaw wskaźników, tempomat i kufry, w które zapakujesz niezbędne sprzęty na Twój wyjazd. To nie koniec zalet HD Street Gilde! Ten jednoślad zostaw wyposażony w zawieszenie przednie, w którym lagi są wycofane przed półkę zawieszenia. Daje to niebywały komfort jazdy w stylu cruise. Sprzęt jest niezwykle stabilny i daje dużą pewność prowadzenia. Poza tym wygodna kanapa zapewni komfort nie tylko kierowcy, ale również i pasażerowi. O bezpieczeństwo zadba wydajny układ hamulcowy, wyposażony w system ABS

Wygląd ma znaczenie!

Nasz Harry wygląda. I to jak! Przede wszystkim lakier: jest piękny i zjawiskowo wygląda na zdjęciach, a to dosyć ważne przy okazji robienia zdjęć do pamiątkowego albumu. Nie posiada rys, ani uszkodzeń lakieru. Stan motocykla oceniamy na pięć plus! Jest świeży, niezniszczony i doskonale jeździ! Przekonaj się sam. Wpadnij do naszej siedziby i zabierz naszego Street Glide’a w podróż.

Tak wygląda nasz Street Glide S – zobacz film!