Marzysz o pojeżdżeniu motocyklem Harley-Davidson po wspaniałych i przy okazji krętych drogach Alicante? To bardzo dobrze się składa! Już niebawem będziesz mógł wygrać wyjazd z Jacks’s Motorcycle Rent & Travel!  Co trzeba zrobić? Wystarczy, że pojawisz się na zlocie Polish Bike Week, Karpacz 2019 i weźmiesz udział w zabawie! Na miejscu podbijasz do biura pikniku, kupujesz oficjalną zlotową koszulką lub znaczek Polish Bike Week, wypełniasz kupon i bierzesz udział w losowaniu! Jak widzisz to bardzo proste! Pełny regulamin konkursu znajdziesz tutaj!

Tak bawiliśmy się na ostatnim wyjeździe!

 Wyjazd z nami do Hiszpanii to nie wszystko! Biorąc udział w konkursie możesz wygrać również wycieczkę motocyklową do USA oraz MOTOCYKL HARLEY-DAVIDSON STREET 750! Jak widzicie pula nagród jest naprawdę niezła i aż grzechem by było się nie pojawić 1 sierpnia w Karpaczu!

Pomoc przez zabawę!

Pamiętaj, że Jack’s Motorcycle Rent & Travel to nie tylko wyprawy motocyklowe! To przede wszystkim wypożyczalnia motocykli. Nasze sprzęty możesz wypożyczyć w Hiszpanii i w Warszawie! A jeżeli już jeździsz motocyklem HD, to wpadnij do naszego serwisu i sprawdź stan techniczny swojego motocykla! Pewny sprzęt to podstawa! Polish Bike Week to od wielu lat świetny zlot, na który z największą przyjemnością przyjeżdżają motocykliści z całej Polski i nie tylko. Z roku na rok impreza jest coraz większa, a atrakcje które czekają na motocyklistów coraz ciekawsze. Bike Week to nie tylko zabawa. Od czterech lat organizator stara się pomóc potrzebującym. Nie inaczej jest w tym roku . W trakcie imprezy odbędzie się kwesta, podczas której odbywać się będzie zbiórka na leczenie dzieci! Więcej informacji o tej wspaniałej inicjatywie znajdziesz tutaj! Do zobaczenia na miejscu!