Ekologia, oszczędności czasu i pieniędzy i… cisza. Skutery elektryczne to doskonałe rozwiązanie do przemieszczania się z punktu A do punktu B, szczególnie w dużych aglomeracjach. Poza miastem będą wspaniałym towarzyszem codziennego życia i weekendowych przejażdżek! Teraz skutery elektryczne znajdziesz w naszej ofercie!

Nie ma co! Rynek pojazdów elektrycznych przeżywa w ostatnim czasie prawdziwy rozkwit! Nie myślimy tu oczywiście o ekologicznych autach, a oczywiście o jednośladach, które napędzane prądem elektrycznym są zdecydowanie tańsze w codziennym użytkowaniu. Czy faktycznie sprawdzają się w działaniu? Oczywiście!

Coraz szersza oferta Jack’s Motorcycle Service, Parts, Garage – skutery elektryczne IML!

Chcemy podążać tym trendem, dlatego oprócz elektrycznego Harleya, który już niebawem pojawi się w ofercie naszej wypożyczalni (więcej o nim przeczytasz tutaj), pod dachem Jack’s Motorcycle pojawią się skutery elektryczne marki IML!

Pewnie interesują Was dane techniczne i zasięgi? Spieszymy z informacjami! Skutery producent wyposażył w niezwykle żywotne baterie kwasowe oraz litowo-jonowe (w zależności od modelu), a czas ich ładowania to zaledwie 4 godziny! Jak widzicie jest naprawdę dobrze! Na deser, zasięg! Poszczególne skutery elektryczne mogą pokonać nawet do 130 kilometrów! Do doskonały wynik, zwłaszcza jeżeli myślicie o użytkowaniu tych pojazdów w mieście! Koszt przejechania 100 kilometrów, to… 2 (słownie: dwa) złote! Pomyśl tylko, ile oszczędności możesz zyskać przesiadając się na elektryczny jednoślad!

Więcej o skuterach elektrycznych IML

 

Pełną ofertę znajdziecie na https://iamelectric.pl/

Zapraszamy do kontaktu mailowego e-jacks@jacksmoto.pl oraz telefonicznego: 515 655 804 lub po prostu do wizyty w naszym salonie. Na miejscu spotkasz się z profesjonalną obsługą i pasjonatami jednośladów! Do zobaczenia!