Podróże motocyklowe praktycznie zawsze zmuszają właścicieli motocykli do odpowiedniego przygotowania się. Nie tylko rzeczy, które ze sobą zabierzesz są istotne, ale równie dobrze ważna jest znajomość trasy, rozplanowanie miejsc biwakowych czy noclegowych, a nader wszystko znalezienie atrakcji turystycznych – przecież to ma być Twój urlop!

Niestety prawie każdy kto kiedykolwiek podróżował motocyklem wie, że praktycznie zawsze – już pierwszego dnia – plan idzie w łeb i trzeba improwizować. Nie wiemy czemu, ale tak jest – wpływa na to wiele zmiennych.

Miało być tanio

Wybrałeś swój motocykl, zmieniłeś opony, zrobiłeś podstawowy serwis, dokupiłeś niezbędny sprzęt, a tu klapa – pierwszego dnia wyprawy pękł pas, sprzęt nie chce odpalić, coś się wydarzyło z elektroniką. W motocykl już zainwestowałeś przed wyjazdem pokaźną sumę pieniędzy, ale czeka Cię jeszcze wydatek rzędu przynajmniej tysiąca euro. Tak, wiemy – to czarny scenariusz wakacji. Ale wiemy również, że nikt nie chce tego przeżywać, tym bardziej jeżeli na wakacyjną podróż masz jedną szansę w roku.

Jack's Motorcycle photo Tobiasz Kukieła

Taki scenariusz nie jest możliwy w przypadku wakacji z wypożyczalnią Jack’s Motorcycle Rent & Travel. Po pierwsze: nie interesuje Cię stan techniczny motocykla, po drugie: jeżeli już się coś wydarzy, to my stajemy na rzęsach żebyś jak najszybciej mógł jechać dalej i cieszyć się przygodą. Nie musisz myśleć i dumać nad mapą. Podczas każdego wyjazdu, to my proponujemy miejsca, trasy i aktywizacje w ciągu dnia. Nie masz siły na trzystukilometrową trasę? Spoko. Dzisiaj zrobimy 100, albo 50 kilometrów, albo po prostu pójdziemy na plażę i będziemy się schładzać zimnym piwem! Brzmi dobrze? Oczywiście. Z nami czekają Cię tylko miłe niespodzianki!

Zarezerwuj wakacje już teraz!

Wystarczy, że przed wyjazdem przygotujesz swój ulubiony kask, spodnie, buty, rękawice i kurtkę. Ubrania na zmianę, dobry humor i karta kredytowa – to wystarczy. Wsiadasz do samolotu, na miejscu odbieramy Cię z lotniska i jedziemy do hacjendy. Gwarantujemy świetną pogodę, jeszcze lepszą zabawę, doskonałe widoki i jazdę motocyklem – czy może być lepiej?

Z naszą wypożyczalnią motocykli zapomnisz o stresie, odnajdziesz spokój i doznasz wspaniałego relaksu – jesteśmy pewni, że w kolejnym roku wrócisz do naszej hacjendy ze znajomymi, tylko pamiętaj – ilość miejsc jest mocno ograniczona, dlatego rezerwuj wakacje już teraz!