Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest jedną z tych akcji, które zdecydowanie i zawsze wspieramy! Tym razem w aukcjach będzie uczestniczyć flota naszych motocykli!

Na naszej aukcji, która znajduje się tutaj, już teraz możesz wziąć udział w licytacji Harley-Davidsona na weekend z wypożyczalni Jack’s Motorcycles Rent and Travel. Zwycięzca otrzyma możliwość wyboru motocykla spośród: Harley Davidson Sport Glide, Harley Davidson Heritage Softail, Harley Davidson Road King Police, Harley Davidson Street Glide S oraz Harley Davidson Electra Ultra Glide!

Łączymy przyjemne z… przyjemnym!

Jak widzicie wybór jest całkiem spory. Biorąc udział w licytacji naszej aukcji, łączysz przyjemne z przyjemnym, a przy okazji pożytecznym. Przecież pomaganie jest przyjemne, tak samo jak jeżdżenie motocyklem! Tłumnie bierzcie udział w licytacji, podsyłajcie aukcje znajomym i udostępniajcie ten link znajomym. Przecież chodzi o to, żeby w jak największym stopniu przyczynić się do pomocy potrzebującym. Dodatkowo pamiętajcie, że to wy ustalacie, który termin Wam pasuje, także bez obaw, zdążycie!

W imieniu WOŚP serdecznie dziękujemy!

————————————————————–

Nasza wypożyczalnia specjalizuje się w wypożyczaniu motocykli z USA oraz organizacji wypraw motocyklowych. Uwielbiamy słoneczną Hiszpanię – tam czujemy się jak ryba w wodzie. Część naszych motocykli poza polskim sezonem znajduje się właśnie w okolicy Alicante, gdzie pod naszą opieką (lub jeśli wolisz bez) możesz przeżyć jedną z najpiękniejszych przygód swojego życia. Zapraszamy również do naszej siedziby w Warszawie, gdzie czeka na Ciebie serwis motocykli Harley-Davidson, miejsce gdzie dorwiesz najlepsze części oraz akcesoria do swojego ukochanego motocykla oraz oczywiście wypożyczalnia motocykli. Co ważne Jack’s Motorcycles znajduje się w bliskim położeniu lotniska im. Fryderyka Chopina, dzięki czemu łatwo od razu po przylocie do Polski wypożyczysz motocykl i tak samo łatwo go oddasz np. w dniu odlotu.