Warszawa to miasto wielu możliwości, ale niestety i korków, w których mieszkańcy każdego dnia spędzają cenne minuty, a nawet godziny. Ciężko to zaakceptować – tym bardziej, jeżeli wpadasz do stolicy na raptem kilka dni, czy to w celach turystycznych czy biznesowych. W takich sytuacjach motocykl może okazać się niezastąpiony.

Ciężko jednak sobie wyobrazić przyjazd do Warszawy z przyczepą z załadowanym motocyklem. Zaraz zaczynają się kolejne problemy: parking, miejsce i znowu strata czasu. Na szczęście wypożyczalnia motocykli Jack’s Motorcycle Rent & Tavel, to miejsce, w którym myślimy o wszystkim. Na miejscu znajdziesz miejsce żeby zostawić samochód i wybierzesz jeden z motocykli, który podoba Ci się najbardziej. A dzięki motocyklowi zyskasz cenny czas, a na spotkanie biznesowe dotrzesz zrelaksowany i z wielkim uśmiechem na buzi – to może być kluczowa karta przetargowa.

Wypożyczalnia motocykli niedaleko lotniska Chopina (Okęcie)

Dawno nie było Cię w kraju i właśnie przyleciałeś na kilka dni do stolicy z bagażem podręcznym? I w tej sytuacji motocykl może okazać się niezastąpiony. O wadach auta możemy rozprawiać godzinami: problemy z miejscem parkingowym, korki etc. to tylko kilka z nich. Motocyklem dojedziesz wszędzie tam, gdzie wymarzyłeś sobie przed wylotem. A może starczy Ci czasu żeby wyjechać, gdzieś poza miasto? Mazury? Magiczny Wschód, a może Pojezierze? Bez znaczenia, który obierzesz kierunek, motocykl będzie wspaniałym kompanem podróży, a bagaż podręczny na pewno zmieści się w kufrach bocznych. Poza tym nasza wypożyczalnia znajduje się w bliskim sąsiedztwie  lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie, więc wypożyczenie motocykla zaraz po przylocie i oddanie przed samym odlotem nie będzie żadnym problemem.