Zima to chyba najgorszy okres w roku każdego motocyklisty – to truizm, ale jakże prawdziwy. Większość z nas motocykle ma pochowane w garażach i na drogi wyjedzie dopiero z pierwszymi dniami ciepła. Niestety nawierzchnia nie będzie jeszcze wtedy wystarczająco przygotowana i czysta, aby bezpiecznie i w maksymalnym komforcie oddać się przyjemności jazdy na motocyklu. Dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego: dwie wyprawy do Hiszpanii!

Dlaczego akurat tam? To proste! Hiszpania jest krajem o stosunkowo łagodnym klimacie i miesiącach, w których u nas jest jeszcze zimno i nieprzyjemnie, tam możemy spokojnie i bez większych problemów jeździć motocyklami. Ogromną zaletą jest jakość dróg: mróz ich nie psuje i nie zalega na nich bałagan po zimie, w związku z tym jest zdecydowanie bezpieczniej. W dużym skrócie: w Hiszpanii sezon trwa cały rok i to kolejna doskonała nowina. Kierowcy są przyzwyczajeni do motocykli i motocyklistów –  u nas po zimie różnie z tym bywa. Do tego musimy wziąć poprawkę na fakt, że sami dawno nie siedzieliśmy na dwóch kółkach. Jak widzicie warunki idealne!

Chodźmy pojeździć, czyli wspólna wyprawa z Jack’s Motorcycles

Właśnie dlatego proponujemy Ci wycieczkę do Hiszpanii: dostępne mamy dwa terminy (info poniżej)  podczas, których będziesz mógł wziąć udział w motocyklowej wyprawie z Calpe na Gibraltar (pierwszy termin) oraz w wyprawie z Gibraltaru do Calpe. Obie wyprawy będą trwały 7 dni i również obie odbędą się pod okiem przewodnika, który przeprowadzi Ciebie i Twoich przyjaciół przez całą trasę. Nie musisz obawiać się problemów technicznych, tracenia czasu na poszukiwanie noclegu czy niemiłych niespodzianek. Wszystkim zajmiemy się my: Twoim zadaniem będzie jazda na motocyklu, zwiedzanie i wspaniała zabawa Jack's Motorcycles. Wyprawa do Hiszpanii

Pewnie zastanawiasz się jakie motocykle czekają na Ciebie w Hiszpanii? Do wyboru będziesz mieć cały przekrój motocykli Harley-Davidson. Od najnowszych turystycznych modeli, aż po klasyczne jednostki, które dadzą maksimum frajdy z jazdy. Wszystko uzależnione jest od Ciebie i Twoich preferencji. Jedno natomiast jest pewne: wszystkie te motocykle będą doskonale przygotowane do jazdy, więc niczym nie musisz się martwić!

A co w przypadku, w którym nie chcę jechać z grupą i przewodnikiem?

Bez obaw! O tym również pomyśleliśmy. Jeśli chcesz cieszyć się w samotności obcowaniem z maszyną, to nie ma najmniejszego problemu. Bierzesz motocykl i lecisz przed siebie. Widzimy się wieczorem na kolacji przy piwku, w doskonałym towarzystwie i przy świetnej muzyce. Relaks to podstawa!Wyprawa do Hiszpanii

Podczas naszej wyprawy czeka na Ciebie pyszne hiszpańskie jedzenie, wspaniałe krajobrazy, piękne trasy i doskonałe motocykle. Czy znasz lepszy przepis na spędzenie urlopu, naładowanie baterii i rozpoczęcia sezonu?

Nie zwlekaj z rezerwacją terminów, bo te rozchodzą się bardzo szybko!

Dostępne terminy:

  •  14 – 21 marca – wyprawa z Calpe na Gibraltar
  •  21 – 28 marca – wyprawa z Gibraltaru do Calpe

Więcej informacji udzieli Ci Kuba, nasz spec od podróży i motocykli:
Jakub  – tel: (+48) 602 848 661
email: jakub@jacksmoto.pl