Nie mamy dla Was dobrych wieści. Wrzesień, to bardzo często początek końca sezonu motocyklowego. Już niedługo każdy z nas odstawi swój sprzęt do garażu na długą zimę. Pół biedy jeżeli taki garaż masz, a co jeśli nie posiadasz takiego miejsca?

Możesz zawsze skorzystać ze specjalnych pokrowców, sprzedawanych w zasadzie w każdym sklepie motocyklowym, ale pamiętaj; taki pokrowiec nie uchroni Twojego motocykla przez złodziejami, mrozem i możliwością uszkodzenia. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie znalezienie odpowiedniego miejsca na kulturalne zimowanie Twojego Harleya.

Spokojnie, zostaw motocykl w Jack’s Motorcycle!

Nie ma jednak co się załamywać! Nasz serwis przechowa Twój motocykl! I nie martw się, Twój sprzęt trafi w bezpieczne ręce! Co więcej, zanim go od nas odbierzesz wykonamy jego przegląd – tak, abyś już od pierwszych dni wiosny mógł się cieszyć wolnością i przyjemnością płynącą z jazdy motocyklami Harley Davidson! Naprawy bieżące, wymiana oleju, kontrola układu hamulcowego czy stanu ogumienia to podstawowe czynności, które musisz zrobić przed rozpoczęciem sezonu jeżeli chcesz poruszać się po drogach bezpiecznie i bez obawy o usterkę motocykla. Zdaj się na doświadczenie grupy mechaników z naszego serwisu. Ci goście naprawdę znają się na swojej robocie!

Jack's Motorcycle - zimowanie motocykla

Wszystkie motocykle stoją u nas zamknięte pod dachem, w ogrzewanym pomieszczeniu, więc nie ma obawy, że sprzęt będzie stal na mrozie, a na delikatne chromy będzie kapała woda. Wiemy jaką wartość ma dla Ciebie Twój motocykl, dlatego zadbamy o niego tak jak o swój sprzęt. Poza tym możesz zapomnieć o myśleniu o losach akumulatora – ten zostanie podłączony do specjalnej ładowarki, utrzymującej odpowiednie napięcie.

Jeżeli szukasz miejsca na zimowanie swojego motocykla w Warszawie, to dzwoń do nas już teraz – niestety ilość miejsc jest mocno ograniczona! Umów się i skorzystaj ze specjalnego pakietu serwisowego, który zapewni bezstresowy rozruch Twojego motocykla już podczas pierwszych ciepłych dni!