Sezon motocyklowy w Polsce rozpoczął się w tym roku z lekkim opóźnieniem. Jednak z pewnością nie będzie to sezon jak poprzednie. W świetle nowych zagrożeń zostały podjęte środki ostrożności, które uniemożliwiają na chwilę obecną organizację zlotów czy dużych eventów motocyklowych. To trudne czasy, ale mamy nadzieję że poprzez powściągliwość oraz zachowanie ostrożności teraz – będziemy w stanie odkuć to sobie w późniejszym terminie.

Problem nie dotyczy jedynie Polski – cały świat zamarł w tym momencie w obawie przez nieznaną do tej pory chorobą. Część granic jest pozamykana, a część państw ogranicza możliwość swobodnego przemieszczania się, aby ograniczyć zagrożenie, przez co w tym sezonie trudno będzie zorganizować wyprawę motocyklową za granicę.

Ponieważ w Polsce sytuacja wygląda już nieco lepiej – możemy wyciągnąć nasze maszyny i bez ograniczeń jeździć przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności. Wobec tego postanowiliśmy zorganizować w tym sezonie
weekendowe wyprawy motocyklowe po Polsce!

Dzięki nim będziecie mogli cieszyć się możliwością zwiedzania naszego pięknego kraju, poznać nowych motocyklowych przyjaciół oraz nabijać kolejne kilometry korzystając ze słonecznego i ciepłego sezonu!

Zgłoszenia na wyprawy dostępne są już w zakładce Wyprawy -> Polska,
więc serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa!