Najprzyjemniejszą częścią naszej pracy są wyjazdy z naszymi klientami. Dzięki nim poznajemy się z Wami, wspólnie spędzamy trochę czasu i wymieniamy się doświadczeniami. Ponad to arcyważna dla nas jest sama jazda motocyklem, którą kochamy ponad wszystko. Dlatego wyprawy to dla nas szczególny czas. Bez znaczenia czy jedziemy do Hiszpanii, w Bieszczady czy na Mazury, zawsze bawimy się tak samo dobrze!

Tym razem wybraliśmy się w rzeczone Mazury. Pewnie większość z Was miała przyjemność je odwiedzić – jeśli nie, szybko musicie to nadrobić! Przecież do końca wakacji zostało jeszcze kilka dni. Z pokładu motocykla ta część Polski wygląda niezwykle malowniczo i pięknie. Dlatego tym bardziej zachęcamy Was do wskoczenia na motocykl i skorzystania z ostatnich dni ciepła. Od Warszawy do naprawdę niedaleko, a ilość możliwości turystycznych powala na kolana.

Warszawę opuściliśmy dosyć sprawnie, następnie ruszyliśmy w stronę miejscowości Mikołajki. Zanim tam dotarliśmy odwiedziliśmy pochylnie dla statków – potem mogliśmy rozkoszować się czystą przyjemnością jazdy na motocyklach Harley-Davidson. Tego samego dnia wylądowaliśmy w knajpie wypełnionej wspaniałą muzyką – a jak wiecie szanty i zimne piwo smakują w tej części naszego kraju doskonale! Następnego dnia wybraliśmy się na godzinny rejs promem po jeziorze Śniardwy, ale zanim tam dotarliśmy wybraliśmy się na lody tuż nad brzegiem jeziora – wspaniały klimat i doskonały relaks!

Zapraszamy serdecznie!

Jak wiecie wszystko co dobre szybko się kończy. Nie oznacza to jednak, że wszystko zostało stracone! Zachęcamy Was do brania udziału w naszych wyjazdach. Jeżeli nie dysponujecie swoim motocyklem to nie ma problemu! Wystarczy zadzwonić do nas wcześniej i umówić wypożyczenie pojazdu. Typ, model, moc? Dopasujemy motocykl to Twoich potrzeb i możliwości, a jeżeli masz doświadczenie to wybierz sam najlepszy sprzęt i ciesz się nieokiełznaną przyjemnością z jazdy motocyklami Harley-Davidson. Uśmiech na Twojej buzi to dla nas najważniejsza recenzja!