Całkiem niedawno chwaliliśmy się w naszych mediach społecznościowych podróżą do Hiszpanii. W dużym skrócie możemy powiedzieć, że było wspaniale. Zgrana grupa, świetne motocykle i piękne okolice Alicante. Czy można wyobrazić sobie lepszy urlop?

Hiszpania to przede wszystkim wspaniały klimat, który jest dla nas, Polaków doskonałą odskocznią od życia codziennego, pracy i problemów. Docenicie to szczególnie, wybierając się z nami w okolice Alicante jesienią oraz wczesną wiosną. W Polsce jeszcze (albo już) pogoda bywa kapryśna i na pewno nie zachęca do jazdy motocyklem.
W naszej miejscówce nie ma jeszcze upałów, a temperatura jest idealna do podróżowania i jeżdżenia motocyklem.

Hiszpania, Alicante i motocykle. Przepis na udany urlop?

Tym razem w naszej wiosennej podróży towarzyszył nam Świat Motocykli, który sprawdził jak wyglądają podróże z nami i przygotował kawał dobrej relacji z podróży oraz film, który już teraz czeka na Ciebie w linku poniżej! Jeżeli nadal się zastanawiasz nad idealnym miejscem na urlop, to spieszymy z pomocą! Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne dane kontaktowe, które przybliżą Cię do najlepszych wakacji pod hiszpańskim niebem.

Hiszpania, Alicante - podróż z Jack's Motorcycle Rent & Travel

Nasze wyprawy to przede wszystkim doskonała opcja dla osób, które chcą odpocząć na motocyklu, nie lubią rygoru narzucanego przez organizatora, a przy okazji chcą poznać nowe osoby, które tak samo jak Ty i my są zafiksowane na punkcie motocykl Harley-Davidson. Na miejscu czekają na Ciebie najróżniejsze modele motocykli: Street Glide S, Road King Police, Sport Glide, Heritage Softail, Road Glide Special oraz wiele innych.

Całkowita dowolność

Chcesz spędzić cały dzień na plaży? Nie ma problemu! A może wolisz od rana do nocy śmigać po hiszpańskich winklach? Również nie ma problemu. Dla nas najważniejszy jest Twój uśmiech i wypoczynek, dlatego nie narzucamy sztywnego planu, a nasze propozycje codziennych podróży to tylko propozycje! Możemy je zmieniać dowolnie i od preferencji grupy zależy jak dużo będziemy jeździć każdego dnia. A może w ogóle? Jeżeli grupa zadecyduje, że zostaje na plaży lub nad basenem w hacjendzie, a Ty będziesz wolał pojeździć – nie ma problemu, jedziemy winklować!

 

 

Pamiętaj również, że Eagle Motorcycles Rent & Travel to nie tylko wyprawy motocyklowe. Odwiedź naszą siedzibę w Warszawie i przekonaj się, że motocykle to nasza największa pasja i doskonale rozumiemy Twoje potrzeby. Jeżeli nie chcesz przelecieć pół świata, aby pojeździć motocyklem to skorzystaj z naszej wypożyczalni na miejscu. Weź motocykl na dowolny czas i odwiedź swoje ulubione miejscówki w Polsce! Dobra zabawa gwarantowana!

Hiszpania, Alicante - podróż z Jack's Motorcycle Rent & Travel