Wspaniali ludzie, doskonały klimat, świetne motocykle oraz przepiękne auta. Żeby tego było mało koncerty, jedzenie i doskonała impreza! Jesteśmy dumni, że  siłą całej firmy Jacks’s Motorcycle mogliśmy dla Was zorganizować “Spotkanie Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji”.

Cieszymy się, że dopisała frekwencja, pogoda, a Wy wyszliście z imprezy z uśmiechniętymi buziami – to motywuje nas do działania jeszcze bardziej!

Taki dzień dziecka, to my rozumiemy!

Impreza odbyła się 1 czerwca w Centrum Praskim Koneser. To doskonałe miejsce do organizowania tego typu spotkań i to potwierdziło się i tym razem – jest przestrzeń, wspaniały anturaż i przede wszystkim klimat sprzyjający takim wydarzeniom. Jednak konkretna zabawa rozpoczęła się po przyjeździe pierwszych sprzętów. Motocykle, samochody – wszystko w stylu amerykańskim. Taki dzień dziecka to my rozumiemy!

Dzieciom chyba też się spodobało, bo na każdego “malucha” czekała wata cukrowa, malowanie buziek i balony – myślimy o każdym.

Gościem specjalnym imprezy był nasz przyjaciel i jeden z najwierniejszych harleyowców jakich znamy, aktor Marek Siudym, który specjalnie dla nas poprowadził “Spotkanie Koneserów”. Późnym popołudniem kawalkada motocykl wyruszyła na paradę – nie ma co, to zawsze robi wrażenie. Na miejscu nie mogło zabraknąć koncertów. Podczas pierwszej edycji zagrali: Graphotype, ERELESSixty’Sin

Tylko pojazdy? Wcale nie!

Jeśli myślicie, że Spotkanie Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji, to impreza tylko dla fanów motoryzacji to głęboko się mylicie! W trakcie imprezy można było zwiedzić zakłady koneser, obejrzeć wspaniałe rękodzieła, wziąć udział w konkursach (do wygrania były: bilety na Motorcycles Show w Ptak Warsaw Expo 2020 (6-8.03.2020), zestawy gadżetów Jack’s Motorcycles oraz 2 nagrody główneharley na weekend i wyprawa po Costa Blanca w Hiszpanii.), a przede wszystkim odpocząć i naładować baterie przed nadchodzącym tygodniem!

https://www.facebook.com/pg/gdorozinski

To była pierwsza edycja Spotkania Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji, dziękujemy Wam za obecność. My już się bierzemy do pracy nad organizacją edycji drugiej – tak, nie odpuścimy tego tematu!

Motocykle przede wszystkim!

A jeżeli do tej pory nie miałeś okazji do bliższego poznania z motocyklami z USA, a wpadł Ci w oko jakiś motocykl, to pamiętaj! Jack’s Motorcycle to przede wszystkim wypożyczalnia motocykli. U nas możesz bez problemu i nadmiernej papierologii dorwać się do najciekawszych motocykli marki Harley-Davidson i sprawdzić co oznacza bycie koneserem amerykańskich pojazdów. A jeżeli wkręcisz się w temat totalnie, to nie pozostanie nam nic innego jak zaprosić Cie na wspólny wyjazd na Costa Blanca. Dobra zabawa gwarantowana!

Dodatkowo, Jack’s Motorcycles oferuje pełny serwis motocykli, sprzedaż motocykli, akcesoriów i customizing Twojego ukochanego sprzętu. Oferta jest bogata, a jakość naszych usług znana w całej Polsce!
Więcej szczegółów znajdziesz tutaj!